Skip Navigation Links
Program, startlister og resultatservice St.hansstevnet 2018  
Program (Klikk på disiplin for å se startliste)
Kl Resultat 
- Onsdag -  
17:00 - 22:00 Innsjekk -  
- Torsdag -  
07:00 - 10:00 Innsjekk -  
10:00 - Ryttermøte m valg av rytterrepr. -  
10:30 - Dommermøte -  
11:00 - V5 Åpen klasse - Resultat 
11:30 - F2 Junior/Ungrytter - Resultat 
12:00 - F2 Senior - Resultat 
12:30 - Pause -  
12:40 - F1 Junior/Ungrytter - Resultat 
13:50 - F1 Senior - Resultat 
14:40 - V5 Barn - direkte premiering - Resultat 
14:50 - Pause -  
15:00 - V2 Junior/Ungrytter - Resultat 
15:30 - V2 Senior - Resultat 
16:20 - Pause (middag) -  
16:45 - V1 Senior - Resultat 
18:45 - Pause -  
19:00 - P1 Junior/Ungrytter (1. & 2. forsøk) - Resultat 
19:15 - P1 Senior (1. & 2. forsøk) - Resultat 
- Fredag -  
08:30 - P2 Junior/Ungrytter - Resultat 
09:00 - P2 - Resultat 
09:35 - T7 Åpen klasse - Resultat 
10:00 - T7 Barn - direkte premiering - Resultat 
10:15 - T4 Junior/Ungrytter/Senior - Resultat 
10:30 - V1 Ungrytter - Resultat 
12:05 - Pause -  
12:15 - V1 Junior - Resultat 
13:10 - T3 Junior/Ungrytter - Resultat 
13:35 - T3 Senior - Resultat 
14:15 - Lunsj -  
14:45 - B-finale V1 Senior - Resultat 
15:15 - B-finale V1 Ungrytter - Resultat 
15:45 - A-finale V5 Åpen klasse - Resultat 
16:15 - A-finale V2 Junior/Ungrytter - Resultat 
16:45 - A-finale V2 Senior - Resultat 
17:30 - P1 Junior/Ungrytter (3. & 4. forsøk) - Resultat 
17:45 - P1 Senior (3. & 4. forsøk) - Resultat 
- Lørdag -  
08:30 - T1 Senior gruppe 1 -  
09:35 - Pause -  
09:45 - T1 Senior gruppe 2 -  
10:50 - Pause -  
11:00 - T1 Ungrytter -  
12:30 - Lunsj -  
13:00 - T1 Junior -  
14:00 - T2 Junior/Ungrytter -  
15:10 - Pause -  
15:20 - T2 Senior -  
16:00 - A-finale T7 Åpen klasse -  
16:30 - B-finale T1 Ungrytter -  
17:00 - B-finale T1 Senior -  
17:30 - PP1 Junior/Ungrytter -  
17:55 - PP1 Senior -  
20:00 - Rytterfest (billetter kjøpes i kiosken) -  
- Søndag -  
08:30 - A-finale V1 Junior -  
09:00 - A-finale T3 Senior -  
09:30 - A-finale T4 -  
10:00 - A-finale V1 Ungrytter -  
10:30 - A-finale V1 Senior -  
11:00 - A-finale F1 Junior/Ungrytter -  
11:40 - A-finale F1 Senior -  
12:20 - A-finale F2 Junior/Ungrytter -  
13:00 - A-finale F2 Senior -  
13:40 - Lunsj -  
14:00 - A-finale T3 Junior/Ungrytter -  
14:30 - A-finale T2 Junior/Ungrytter -  
15:00 - A-finale T2 Senior -  
15:30 - A-finale T1 Junior -  
16:00 - A-finale T1 Ungrytter -  
16:30 - A-finale T1 Senior -  
17:00 - Slutt -  
Sponsorer

JB Ugland Holding

Skoies AS

The J.J. Ugland Companies

Ågreneset

T. ÅSLAND ENTREPRENØR

Fevik Interiør AS

Axel Andersen A/S

Per Hagen AS