Skip Navigation Links
Program, startlister og resultatservice NM 2018  
Program (Klikk på disiplin for å se startliste)
Kl Resultat 
14:00 - 22:00 Tirsdag - Innsjekk -  
- Onsdag -  
10:00 - 22:00 Innsjekk -  
21:00 - Ryttermøte -  
- Torsdag -  
07:45 - Dommermøte -  
08:00 - F1 - 5-gang junior - Resultat 
08:50 - F1 - 5-gang ungrytter - Resultat 
10:20 - Pause -  
10:30 - F1 - 5-gang senior - Resultat 
12:10 - V5 - 4-gang barn - Resultat 
12:50 - Lunsj -  
13:30 - V1 - 4-gang junior - Resultat 
15:35 - Pause -  
15:45 - V1 - 4-gang ungrytter grp 1 - Resultat 
17:15 - Pause -  
17:25 - V1 - 4-gang ungrytter grp 2 - Resultat 
19:00 - PP1 - stilpass junior - Resultat 
19:20 - PP1 - stilpass ungrytter - Resultat 
19:55 - PP1 - stilpass senior - Resultat 
- Fredag -  
08:00 - V1 – 4-gang Senior Gruppe 1 - Resultat 
09:45 - V1 – 4-gang Senior Gruppe 2 - Resultat 
11:25 - Pause -  
11:35 - T2 - Tølt Junior - Resultat 
12:10 - T2 - Tølt Ungrytter - Resultat 
13:45 - T7 - Tølt Barn - Resultat 
14:25 - Lunsj -  
15:15 - T1 - Tølt Junior - Resultat 
17:15 - Pause -  
17:25 - T1 – Tølt Ungrytter Gruppe 1 - Resultat 
18:35 - T1 – Tølt Ungrytter Gruppe 2 - Resultat 
19:45 - Pause -  
19:55 - T2 - Tølt Senior - Resultat 
20:55 - P1 - 250m Pass Junior (1. og 2. fors.) - Resultat 
21:05 - P1 - 250m Pass Ungrytter (1. og 2. fors.) - Resultat 
21:25 - P1 - 250m Pass Senior (1. og 2. fors.) - Resultat 
- Lørdag -  
08:00 - T1 – Tølt Senior Gruppe 1 - Resultat 
09:45 - T1 – Tølt Senior Gruppe 2 - Resultat 
11:30 - Pause -  
11:40 - P2 - Speedpass Junior - Resultat 
11:55 - P2 - Speedpass Ungrytter - Resultat 
12:20 - P2 - Speedpass Senior - Resultat 
13:00 - B – finale V5 – 4-gang Barn - Resultat 
13:30 - B – finale V1 – 4-gang Junior - Resultat 
14:00 - Lunsj -  
14:30 - B – finale V1 – 4-gang Ungrytter - Resultat 
15:00 - B – finale V1 – 4-gang Senior - Resultat 
15:30 - B – finale F1 – 5-gang Ungrytter - Resultat 
16:10 - B – finale F1 – 5-gang Senior - Resultat 
16:50 - B – finale T7 – Tølt Barn - Resultat 
17:15 - B – finale T1 – Tølt Junior - Resultat 
17:45 - B – finale T1 – Tølt Ungrytter - Resultat 
18:15 - B – finale T1 – Tølt Senior - Resultat 
18:45 - B – finale T2 – Tølt Ungrytter - Resultat 
19:15 - B – finale T2 – Tølt Senior - Resultat 
20:30 - Rytterfest -  
- Søndag -  
08:00 - P1 – 250 m Pass Junior (3 og 4 forsøk) - Resultat 
08:0xx - P1 – 250 m Pass Ungrytter (3 og 4 forsøk) - Resultat 
08:1xx - P1 – 250 m Pass Senior (3 og 4 forsøk) - Resultat 
08:45 - A – finale V1 4-gang Junior - Resultat 
09:15 - A – finale V1 4-gang Ungrytter - Resultat 
09:45 - A – finale V1 4-gang Senior - Resultat 
10:15 - A – finale V5 4-gang Barn - Resultat 
10:45 - A – finale F1 5-gang Junior - Resultat 
11:25 - A – finale F1 5-gang Ungrytter - Resultat 
12:05 - A – finale F1 5-gang Senior - Resultat 
12:45 - Lunsj m/premiering av passdisipliner med hest -  
13:30 - A – finale T2 Tølt Junior - Resultat 
14:00 - A – finale T2 Tølt Ungrytter - Resultat 
14:30 - A – finale T2 Tølt Senior - Resultat 
15:00 - A – finale T7 Tølt Barn - Resultat 
15:30 - A – finale T1 Tølt Junior - Resultat 
16:00 - A – finale T1 Tølt Ungrytter - Resultat 
16:30 - A – finale T1 Tølt Senior - Resultat 
Sponsorer

Sparebanken Sør

Skoies

T. ÅSLAND ENTREPRENØR

Ågreneset

Axel Andersen A/S

Per Hagen AS